OSTPROJEKT ściśle współpracuje z firmą POŻ-EKSPERT w zakresie Ochrony Przeciwpożarowej i BHP
oraz z Kancelarią Adwokacką Adwokat Tomasz Grzyb pod względem prawnym
design by
©2016 OSTPROJEKT
20 LAT
KREOWANIA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

czym jest projektowanie?

Puszcza Kurpiowska nie tylko od dawna urzeka pięknem i dzikością natury, lecz także kształci ludzkie charaktery oraz inspiruje twórców. Także w tej dziedzinie sztuki, jaką jest architektura i projektowanie.


Sztuka to piękna, wymagająca i niezwykle satysfakcjonująca. Sztuka, w której  trzeba umiejętnie pogodzić cele dwóch, a nawet trzech stron. Cel i oczekiwania zamawiającego projekt czyli Inwestora. Cel wykonującego projekt czyli Architekta, wynikający z jego talentu, wieloletniej praktyki zawodowej i wiedzy zdobytej  podczas niełatwych studiów technicznych. I wreszcie cel trzeci – społeczny. Obiekt architektoniczny jest wszak w jakiejś mierze własnością wszystkich: zdobi lub szpeci miasto, tworzy urokliwe piękno lub uwydatnia brzydotę, przyciąga lub odpycha.
Projekt wreszcie musi zgodnie łączyć funkcję, piękno oraz ekonomię i nowatorstwo technologii.
W ten sposób od 1992 roku, od kiedy działa nasza firma, rozumiemy pracę Projektanta, a tak naprawdę współpracę Projektanta i Zamawiającego przy tworzeniu projektu. Nie boimy się żadnych przedsięwzięć, nawet tych najtrudniejszych.

Jeśli nasza wizja zbieżna jest z Państwa oczekiwaniami - daje to gwarancję  na udane dzieło, na udany projekt, na spełnienie Państwa marzeń.

Zapraszamy do naszego biura, położonego w stolicy Kurpi – Ostrołęce, mieszczącego się przy jednej z najstarszych miejskich ulic, ulicy Kilińskiego nr 32A, w miejscu, gdzie styka się ona z tzw. małym ryneczkiem czyli oficjalnie i nieprzerwanie od 1945 roku do dzisiaj -  Placem 1 Maja.